ניתוח קוסמטי של הרמת והגדלת חזה שלא צלח - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • רותי

  נשלח ע"ירותי 02:37, 23 בינואר 2014

  לפני חודש עברתי הרמה והגדלת חזה שלא צלח מבחינה אסתטית איסמטריה משמעותית בין הצדדים הוא יחליט על דעת עצמו להקטין לי חזה שהיה הגדול לפני הניתוח בלי להגיע אותי וגרם לשקע מתחת לחזה חוץ מזה ששם שתלים בהפרשים ש110 סיסי גם זה ללא ידיעתי הפשר כזה עצום וכן כתב ביום הניתוח שכולי עם חלוק וכובע לפני שהוכנסתי לחדר ניתוח כמה סיכונים שימלמל לעצמו בלי שהקשבתי ביכלל ואכן חתמתי הייתי אצל רופא אחר לפני כמה ימים יזדעזע מתוצאה עם יש לי אפשרות לתבוע ואך ביכלל מתחילים החשש שלי שלא אצליח ואז שאצטרך ניתוח מתקן לא יהיה לי למי לפנות כמובן הוא היחידי שיבצע זאת בלי תשלום ולי לא יהיה נוח ונעים בכל הסיטואציה מבקשת שתייעץ לי תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  15:35, 29 בינואר 2014

  רותי,
  על פני הדברים נשמע שאכן ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות במקרה זה. לחתימתך על טופס ההסכמה זמן קצר לפני הניתוח אין הרבה משמעות מאחר ואין מדובר בהסכמה אמיתית. במקרים של ניתוחים אסתטיים חובה על המנתח להחתים את המטופל/ת בהזדמנות הראשונה בה מוחלט על ביצוע הניתוח. ניתוחים מסוג זה אינם נחוצים מבחינה רפואית ועל כן קיימת לרופא חובה מוגברת להסביר כה שיותר פרטים בפרק זמן מוקדם ככל שניתן. רק לאחר הסבר כנ"ל, ניתן באמת לקבל החלטות. עוד אוסיף שנראה שתוצאת הניתוח אינה סבירה וכן נעשו בו דברים בניגוד להסכמתך. כל אלה מביאים למסקנה שיתכן מאוד שניתן יהיה להגיש תביעה. אני אישית לא הייתי שמח לקבל טיפול רפואי חינם כי "רפואה חינם שווה חינם". בטרם קבלת החלטה חשוב שתתייעצי עם מומחה בתחום.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך