הסרת נקודת חן מהאף בשיטת מחט חשמלית - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • רון

  נשלח ע"ירון 22:44, 23 בינואר 2014

  שלום וברכה..לפני שלושה חודשים עברתי הליך של הסרת נק' חן קטנה מהאף בשיטת 'המחט החשמלית'..הוסבר לי שיווצר במקום גלד ולאחר הסרתו יתפתח עור חדש..נאמר לי שלא תישאר צלקת (וכן נכתב במודעת המרפאה באינטרנט) ולא נאמר לי שייתכן ויידרש טיפול נוסף..בפועל, הנקודה חזרה (ברמה שמזכירה את המצב קודם הניתוח) ולכן חזרתי למרפאה..אמרתי שאיני מרוצה מתוצאת הטיפול ודרשתי טיפול תיקון..נאמר לי שדבר זה בתוספת תשלום, דבר שלא מתקבל על הדעת מבחינתי..מה באפשרותי לעשות כעת? תודה מראש.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  09:33, 16 בפברואר 2014

  רון שלום רב
  אכן דומה כי לא ראוי לגבות תשלום נוסף על טיפול רפואי שלא צלח, אפילו אם לא מדובר ברשלנות. אולם ללא כל קשר לשאלה זו, נראה לי שנכון לפנות לרופא עור בקופת החולים אליה הנך משתייך על מנת שיבדוק האם זה תקין, מבחינה רפואית, שנקודת חן )או כל נגע עורי( חוזרת לאחר הסרה. כמו כן הייתי בודק האם נקודת החן שהוסרה נשלחה לבדיקה פתולוגית ומה התשובה.
  רפואה שלמה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך