חוסר אבחון כראוי בקופת החולים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • נופר

  נשלח ע"ינופר 19:44, 3 בפברואר 2014

  שלום קוראים לי נופר, סבלתי מכאבי בטן מאוד חזקים עם תוצאות נלוות לנושא כמו שלשולים ויציאות עם דם עקב העניין, ניגשתי עם הנושא לקופת החולים שלי לגסטרולוג ששלח אותי לבדיקות מקיפות וחודרניות, נאמר לי לקחת כול מיני סוגי כדורים שאינם עזרו לי, נאמר לי שאני צריכה לנסות דיאטות שונות כמו לא לאכול מוצרי גלוטן שבוע שלם, לא לאכול מוצרי לקטוז לשבוע שלם. בזמן הזה ירדתי במשקל רבות (12 קילו) ועדיין לא היו תוצאות לשום דבר שנאמר לי לעשות. הלכתי לרופאה טבעית - הומאופטיה, הדבר מצריך לחיבור אלקטרודות ל8 דקות ויוצאת תמונה שלמה של מערכת הגוף, נאמר לי שאני סובלת מדזינטריה, קופת החולים כלל לא שלחה אותי לבדיקה הבודקת זאת. ניתן לי טיפול ואני מרגישה מצויין עכשיו! האם אני יכולה לתבוע על רשלנות רפואית עקב האיבחון הלקוי ועוגמת הנפש שקרתה לי? אם לא הייתי פונה לרפואה טבעית יכלתי להגיע לאנורקסיה ובנוסף להמשיך לסבול.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  09:38, 16 בפברואר 2014

  שלום נופר
  לשאלה מי אבחן בסופו של דבר את הבעיה הרפואית אין משמעות. כאשר רופא לא מאבחן בעיה רפואית כי הוא לא חשב על כל האפשרויות ולא שלח את כל הבדיקות וכתוצאה מכך נגרם נזק אזי מדובר ברשלנות רפואית. נדמה לי שבמקרה שלך תתכן תביעה אף מעבר לעגמת הנפש מאחר וירידה של 12 קג הנה נזק גוף ממשי.
  מעבר לכל, לא הייתי מסתפק באבחנה של הרפוא הטבעית ופונה להמשך בירור רפואי קונבנציונאלי, על ידי רופא אחר מזה שנבדקת אצלו עד כה.
  בריאות

  תגובה
 • 11:02, 28 בפברואר 2014

  נראה לי שהבעיה יותר פסיכוסומטית! כי אם לא מצאו דבר בבדיקות הרגילות לא ניתן להוכיח שהאבחנה של המאבחן הטבעי נכונה בכלל ! לדיזנטריה יש סימנים קליניים בבדיקות דם! לכן תשמחי עברת שינוי נפשי שהוביל לרווחה גפנית! ואל תבזבזי זמן על חשיבה על רשלנות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך