עילה לתביעה על ניתוח אף כושל - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • אני

  נשלח ע"יאני 12:37, 10 בפברואר 2014

  לפני כ6 שנים עברתי ניתוח פלסטי באף מתחילתו ראיתי שהאף אינו סימטרי מצד אחד בולט יותר ומצידו השני בולט פחות וגם נחיר אחד חתוך יותר והשני חתוך פחות. בשנתיים האחרונות התחילו להווצר שקעים רבים על גבי האף כל הקצה אינו סימטרי האף סולד וארוך פשוט אינני יכולה להסתכל על עצמי יותר במראה. האופציה היחידה שלי לתיקון היא הזרקת חוצמזה הידרואלית שעלי לתחזק אותה כל שנה בעלות של 4000 שח. כשחזרתי למנתח שניתח אותי לפני כשנה.. הם לא זכרו אותי והמזכירה שלו שאלה אותי "מזה מי ניתח אותך ככה" כשהוא קיבל אותי הוא היה חסר סבלנות וניסה לנפנף אותי והתחמק מאחריות אמר לי שאני אשלם לו 1500 שח והוא יזריק לי בוטוקס לאף למלאות את השקעים. כמובן שברחתי כל עוד נפשי בי כי אני לא מוכנה להיות השפן נסיונות שלו. אינני יכולה לשלם במשך כל חיי (אני בת 24) 4 אלף שח בשנה בשביל לתקן את האף שעשה לי. האם יש עילה לתביעה?? (לפי מה שאני יודעת הרבה תבעטו אותו והוא פשט רגל) והאם העובדה שעברו 6 שנים לא תשנה זאת?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  09:48, 16 בפברואר 2014

  שלום אני
  על פני הדברים נשמע שאכן יש לך עילת תביעה, לכל הפחות בעילה של ביצוע ניתוח ללא הסכמה שהיא עילה משמעותית כאשר מדובר בניתוחים פלסטיים והיא חלק מדיני הרשלנות הרפואית. מדברייך אני מבין שלא הוזהרת מהסיכונים הנל לפני הניתוח...
  לשאלתך באשר לפשיטת הרגל; אם הוא אכן פשט רגל כתוצאה ישירה מהתביעות שאת מספרת שהוגשו נגדו אז זה מדאיג מאחר ורופא לא אמור לשלם מכיסו את הפיצויים. אם הרופא סגר את מרפאתו מסיבה אחרת אז אין לכך משמעות מאחר והביטוח מפני תביעות חל על התקופה שבה היה האירוע.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך