דימום פנימי חריף בשד אחרי ניתוח להגדלת חזה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • אודליה

  נשלח ע"יאודליה 20:04, 3 באפריל 2014

  שלום. עשיתי לפני חודש הגדלת חזה אצל רופא פרטי ומוכר. היו לי מעט כאבים מהחזיה והגעתי אליו והוא שם לי צמר גפן. לאחר 3 שבועות כהרף עין חלה לי התכווצות והתקשות בשד והשריר עלה לי כמעט עד הצוואר. תחילה התקשרתי ליועצת שלו שאמרה קחי משככ כאבים . תגובה אדישה לאור כאביי. אחרי זה למנהלת משרד שלא ידעה כיצד לעזור לי ואמרה להתקשר לרופא. התקשרתי לרופא שאמר לי שימי כרוב וובהודעות הקשות ששלחתי לו שאני סובלת ועל סף עילפון אמר עשי עיסוי ונפגש מחר. וכשהתקשרתי אמר אין לך למה ללכת לבית חולים הם יחזירו אותך. כמובן שאחרי שעתיים של סבלללל הלכתי ולאט לאט המוגלובין ירד וגילו שיש לי דימום פנימי ולאחר חמש שעות ניתוח חירום בו התגלה 2 עורקים מדממים. לאחר הניתוח אחרי דחיפה של דודתי הרופא יצר קשר עם המנתח אך לא חשב להגיע אליי ורק לאחר שירדו עליו משפחתי הגיע אחרי 5 ימים. עכשיו אני עם שתל אחד והייתיבין חיים למוות ושמחה שרצתי לבית החולים.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  10:27, 6 באפריל 2014

  תחום הניתוחים הפלסטיים הוא תחום רפואי שיכול להיות בעייתי ביותר שבו לעיתים רופאים שוכחים את תפקידם.
  התיאור שלך אינו זר לי כלל וכלל ואנו נתקלים לא מעט בתיאורים דומים של יחס של רופאים מנתחים פלסטיים שחושבים שהאסתטיקה היא החשובה ומזלזלים בבריאות. דומה שבמקרה שלך זה הגיע לשיא מסוים שגרם לך לסכנת חיים של ממש.
  לגופו של ענין, נראה שאכן ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית, הן לאור ביצוע הניתוח בו הושארו כלי דם מדממים והן בגין האבחון הלקוי שהביא אותך למצב מסכן חיים. שאלה שנותרה היא באשר לגובה הנזק שכן לבסוף, ב"ה, מצבך השתפר.

  בריאות

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך