רשלנות רפואית?עוגמת נפש? - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • מרים ואלכס

  נשלח ע"ימרים ואלכס 22:51, 23 באפריל 2014

  לפני כחודש וחצי אישתי עברה ניתוח למתיחת בטן, ניתוח שממנה היא יצאה עם אינפקציה נורא חמורה בבטן התחתונה שבעקיבותיה נפתחו לה חורים עם מוגלה. כשאישתי בקשה התייחסות מהרופא המנתח הרופא התייחס בקלות ראש ואמר "שזה שום דבר וזה יעבור" וכלל לא התייחס לבדיקות שנעשו ע"י רופא משפחה המצביעות על החיידק בנובע מאינפקציה בבטן התחתונה. עם הימים שעברו החורים רק נהיו גדולים עקב האינפקציה שנגרמה לאחר הניתוח. לפני הניתוח הובטח לאישתי ע"י הרופא שההחלמה תהיה תוך עשרה ימים ואפשרות לחזור לעבודה. כרגע אישתי איבדה את מקום עבודתה בגלל מצבה הפיזי והנפשי שהיא נכנסה עקב הניתוח הכושל. אישתי המשיכה ללחוץ על הרופא בהודעות,שיחות ושליחת תמונות כדי לקבל התייחסות רצינית למצב המתדרדר. המענה היה דליל מאוד ולא רציני. מה אפשר לעשות? יש עילה לתביעה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  13:19, 28 באפריל 2014

  אלכס ומרים שלום,
  טיפול רפואי אסתטי הנו טיפול רפואי לכל דבר וענין מבחינות רבות וגם מבחינת הסיכונים שבו. אולם מאחר ומהותו הוא שיפור המראה, לרופא יש חובה מוגברת ומיוחדת להסביר מצד אחד שקיימים סיכונים לניתוח ומצד שני להיזהר מסיכונים שרק יחמירו את המראה.
  לאור זאת, על פי הפרטים שמסרתם, נראה שניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית במקרה שלכם ולכלול בה את כל הנזקים המתוארים על ידכם, לרבות הפסדי שכר וכאב וסבל.
  בברכה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך