רשלנות רפואית בטיפול שיניים ובניתוח אף fess - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 22:55, 27 באפריל 2014

  שלום לך עו"ד סקלסקי יש ל שתי בעיות 1:טיפולי שיניים כושלים. יש לי כבר חוות דעת ראשונית שניתנה לי על ידי מומחה לחוות דעת רפואית המוערכת בסכום די גבוה. הבעיה היא שלאחר הטיפולים הרופא פשט את הרגל והוצא צו לפירוק החברה. התייעצתי עם עו"ד שאמרה לי שרוב הסיכויים שיש לו ביטוח ולכן אפשר לתבוע. אבל לאחר זמן מה היא אמרה לי שביררה את העניין ונאמר לי שאין טעם לתבוע מאחר והביטוח ידרוש מהרופא השתתפות עצמית ובגלל פשיטת הרגל הרופא לא ישלם וחברת הביטוח לא תפעיל את הביטוח. רציתי לדעת מהי עמדתך בנושא. 2:עברתי לפני שנה וחצי ניתוח אף רפואי (fess) אבחנו לי סינוסיטיס כרוני.לפי תצלום סי טי שעשיתי קבעו שאני חייב ניתוח נאמר לי במפורש שלאחר הניתוח אני אבריא.הסבר קצר: הייתה לי נזלת אחורית במשך 5 חודשים רצוף כולל חצי שנה תעודות מחלה. סבל שלא יתואר. במהלך הניתוח היה לי חשד לזליגה למוח אך הבעיה טופלה.הייתי שבוע מאושפז וחודש שלם החלמה בבית דבר שלא מקובל כלל לניתוח כזה. ברצוני לציין ששנה וחצי לאחר הניתוח הבעיה לא נפתרה כלל ואף החמירה ונוצרו לי שלל בעיות חדשות וכולן קשורות בנזלת וליחה.הבעיות הן תמידיות וכרוניות אני לוקח אין סוף תרופות שלא עוזרות והולך לרופאי א.א.ג. רבים שטוענים כי הניתוח עבר בהצלחה אך מנגד לא יודעים לציין מה הבעיה שיש לי. עשיתי מלא בדיקות ולא רק באף וכולן יצאו תקינות לחלוטין.רציתי לשאול האם ואיך אני יכול להוכיח בתביעה שהניתוח לא צלח מבחינת המחלה ולא מבחינת הניתוח עצמו ואף גרם לי לבעיות נוספות שלא היו לי לפני הניתוח.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  13:38, 28 באפריל 2014

  שלומי שלום,
  באשר לשאלה הראשונה אשיב כי נתין לתבוע חברת ביטוח של פושט רגל ולהיפרע ממנה פיצויים במקומו.
  באשר לשאלה השניה; קשה עד בלתי ניתן להנהל תביעות ברשלנות רפואית כאשר אין אבחנה רפואית מוסכמת של האתיולוגיה של המחלה. חשוב לנסות לקבל אבחנה של הסיבה לנזקך ורק לאחר מכן לכוון להוכחת ההתרשלות או לכך שהניתוח לא צלח.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך