סוכרתי בצום של 7 שעות נשכך בתוך מכונת CT יותר משעה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • שי

נשלח ע"ישי 16:34, 13 במאי 2014

בבדיקת CT שאמורה היתה להיות 6-7 דקות על פי הטכנאי שכחו אותי בתוך הטוף יותר משעה כשהודעתי מראש שאני סוכרתי נמצא בצום מ-7 בבוקר כמעט 7 שעות ורוצה להחזיק איתי סוכר, הוא אמר שזה יקח רק 6-7 דקות. כתוצאה חוויתי נפילה קשה ברמת הסוכר בדם מלווה בהתקף חרדה. צעקתי וקראתי שיבואו להוציא אותי אך ללא מענה. לאחר ששוחררתי הטכנאי אמר ששכחו אותי בתוך המכשיר.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

12:49, 22 במאי 2014

שי,
    למעשה כל חריגה של צוות רפואי מפרקטיקה רפואית מקובלת יכולה להוות רשלנות רפואית. כך גם הותרה של חולה מעבר לצריך בתוך מכשיר רפואי.
    המקרה קשה ומקומם אולם יש לקחת בחשבון כי הפיצויים בתביעות רשלנות משולמים בעיקר כנגד נזק ממשי ואילו הנזק שלך אינו ממוני. לכן מגיע לך פיצוי בגין הכאב והסבל שחווית אולם אין מדובר בסכומי עתק.....
    עליך לשקול ענין זה בטרם קבלת החלטה על הגשת תביעה.
    בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך