נזק מאפידורל כאבים מהברך ומטה וכף רגל רדומה חצי שנה עברה וזה לא עובר - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • שמרית

נשלח ע"ישמרית 12:40, 22 במאי 2014

שלום לפני כשלוש שנים עכב לידה מוקדמת וניתוח חירום ( לפי הגדרתם ) הוכנסתי לניתוח קיסרי בזריקה הראשונה של האפידורל הרגשתי מכת חשמל איומה מהאגן מטה ממש קפצתי מכאבים והמרדים שאל " מה קרה , מה קרה ? " ומייד הוא נתן עוד זריקה להרדמה מייד לאחר ההתאוששות חשתי בכאבים איומים מהברך מטה מה שעד היום אני סובלת וכף רגל רדומה הפרופסור העריך שזה יעבור עד חצי שנה אבל טרם. יש לציין שלא החתימו אותי לפני הניתוח! האם יש עילה לתביעת רשלנות רפואית ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

12:52, 22 במאי 2014

שמרית שלום
    מצד אחד סיכון של פגיעה עצבית (אני מניח שזו פגיעתך) הנו סיכון שיכול להתרחש בעת הקדמה אפידורלית. מצד שני יש לבחון מה עשו הרופאים בכדי למנוע את התרחשות הסיכון. את בחינת התהליך יש לעשות על בסיס האמור ברשומה הרפואית ובעזרת מומחה בהרדמה.
    רק לאחר מכן ניתן יהיה לקבל החלטה האם הייתה התרשלות במקרה זה או אם לאו.

בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך