גיל מינימלי לטיפול הסרת שיער בלייזר - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • אבנר

  נשלח ע"יאבנר 09:36, 8 ביוני 2014

  שלום רציתי לדעת אם ישנו גיל מינימלי להתחלת טיפולים להסרת שיער ע"פ חוק, האם מקובל שבנות 14 יעברו טיפול להסרת שיער בליזר,האם זה בטוח?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  09:55, 8 ביוני 2014

  אבנר שלום,
  הבעיה שאתה מעלה הנה כאובה ביותר ומוכרת היטב.
  למעשה אין במדינת ישראל הגבלה של גיל על טיפולים אסתטיים לרבות טיפולי הסרת שיער בלייזר ותיאורטית ניתן לבצע (מבחינה משפטית) טיפול הסרת שיער בלייזר גם בילדות קטנות. עם זאת, בתי המשפט מתייחסים לטיפולי הסרת שיער כאל טיפול רפואי המצריך הסכמה מדעת לפני הטיפול. לכן במקרה של קטינה או קטין, נדרשת הסכמה של הוריו. ברור לי שככל שהמטופל צעיר יותר, כך גם גוברת חובת הזהירות של המכון המטפל באשר לאופן ביצוע הטיפול.
  "האם זה בטוח" ?, אני מניח שישנה בעיה מבחינה רפואית אולם יש להפנות שאלה זו למומחה בתחום הרפואה האסתטית, רופא עור או פלסטיקאי.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך