רשלנות רפואית בשני ניתוחים לא תקינים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 16:58, 15 ביולי 2014

  בקצרה אפרט: אשתי שברה את הקרסול 3 שברים . נותחה בבית חולים פוריה . הניתוח היה שגוי מאחר והיה צורך בקיבוע עם פלטה , ובמקום זה עשו לה מוט . לאחר הניתוח תקופה קצרה נאמר לה להוריד את הגבס וללכת . מאחר והיא חשה שלא שייך ללכת על הרגל . עשו לה צילום ושוב החליטו ונתח את הרגל . נשארה כשבוע בבית חולים כשבמהלך השבוע הכניסו אותה לחדר ניתו עם הרדמה ולחץ דם גבוה מאוד של 190 . לבסוף לא נותחה . הובטח לה רופא מומחה . ולאחר שלא נענתה יצאה את בית החולים ופנתה לבית חולים העמק ששם נאמר לה שהניתוח לא נכון ויש לבצע לה פלטה וקיוע עם גבס ל 3 חודשים . כעת היא עם רגל פגועה ומרותקת לכסא גלגלים . לציין שהיא נכה 100 ומקבלת שירותים מיוחדים ...מעוניינת בתביעה של כ 100000000 ש"ח יש סיכוי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  עו"ד יאיר סקלסקי,מנהל הפורום

  15:07, 31 ביולי 2014

  משה שלום,
  במידה ואכן הדברים הם כפי שהנך כותב, ואכן ניתן להראות באמצעות חוות דעת רפואית, שהניתוח בוצע באופן שמחייב ניתוח חוזר, אכן ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית.
  גובה הפיצוי נגזר מגובה הנזק שנגרם לאשתך וכולל את אבדן השתכרותה, הוצאות רפואית וכאב וסבל. כמובן שככל שהפגיעה קשה יותר כך הפיצוי גבוה יותר, אך בשום מקרה זה לא מגיע לסכומים אותם כתבת.

  בברכה,
  יאיר סקלסקי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך