• 15 ביולי 2014

  רשלנות רפואית בשני ניתוחים לא תקינים

  בקצרה אפרט: אשתי שברה את הקרסול 3 שברים . נותחה בבית חולים פוריה . הניתוח היה שגוי מאחר והיה צורך בקיבוע עם פלטה , ובמקום זה עשו לה מוט . לאחר הניתוח תקופה קצרה נאמר לה להוריד את הגבס וללכת . מאחר והיא חשה שלא שייך ללכת על הרגל . עשו לה צילום ושוב החליטו ונתח את הרגל . נשארה כשבוע בבית חולים כשבמהלך השבוע הכניסו אותה לחדר ניתו עם הרדמה ולחץ דם גבוה מאוד של 190 . לבסוף לא נותחה . הובטח לה רופא מומחה . ולאחר שלא נענתה יצאה את בית החולים ופנתה לבית חולים העמק ששם נאמר לה שהניתוח לא נכון ויש לבצע לה פלטה וקיוע עם גבס ל 3 חודשים . כעת היא עם רגל פגועה ומרותקת לכסא גלגלים . לציין שהיא נכה 100 ומקבלת שירותים מיוחדים ...מעוניינת בתביעה של כ 100000000 ש"ח יש סיכוי?

  15 ביולי 2014
 • מנהל הפורום עו"ד יאיר סקלסקי 31 ביולי 2014

  רשלנות רפואית בניתוח ..

  משה שלום,
  במידה ואכן הדברים הם כפי שהנך כותב, ואכן ניתן להראות באמצעות חוות דעת רפואית, שהניתוח בוצע באופן שמחייב ניתוח חוזר, אכן ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית.
  גובה הפיצוי נגזר מגובה הנזק שנגרם לאשתך וכולל את אבדן השתכרותה, הוצאות רפואית וכאב וסבל. כמובן שככל שהפגיעה קשה יותר כך הפיצוי גבוה יותר, אך בשום מקרה זה לא מגיע לסכומים אותם כתבת.

  בברכה,
  יאיר סקלסקי, עו"ד

  31 ביולי 2014
forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?