פגיעה ושיתוק של הסרעפת במהלך ניתוח מעקפים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • שרי

  נשלח ע"ישרי 15:51, 5 באוגוסט 2014

  יאיר שלום, אימי עברה ניתוח מעקפים. לאחר הניתוח חשה ברע והובהלה לביה"ח שם גילו פגיעה ושיתוק של הסרעפת במהלך ניתוח המעקפים. המשמעות היא שאימי אינה יכולה ללכת על רגליה אלא למרחקים קצרים ביותר, מתנשפת בהליכה שכן הסרעפת המשותקת כבר לא משתתפת בתהליך הנשימה, אימי לא יכולה לשכב על מיטה ב 180 מעלות כמו כל אדם נורמלי היא חייבת לישון על כורסה ייעודית עם גב מתכונן שעלותהי יקרה מאוד, אימי לא יכולה לשכב אחורה בשעת בדיקת א.ק.ג. , ולא יכולה לשבת על כיסא של רופא שיניים מפני שמיד היא מתנשפת ועוד... לציין שהפגיעה בסרעפת מתועדת במכתב השחרור שקיבלנו מביה"ח. האם יש עילה לתביעה? ומה הסיכויים? תודה רבה ובברכת בריאות שלמה לכולם, שרי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  עו"ד יאיר סקלסקי,מנהל הפורום

  16:30, 5 באוגוסט 2014

  שרי שלום,
  קשה, על בסיס הנתונים שסיפק, להעריך את סיכויי התביעה. עלינו להתייעץ עם רופא מומחה מה הסיכון לסרעפת בניתוח מעקפים ומה נעשה בניסיון למנוע את הסיכון הנ"ל. נראה לי שלכל הפחות ישנה סיבה טובה להתחיל בבירור הנ"ל כי באופן אישי זה נראה לי סיכון רחוק..

  יאיר סקלסקי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך