רשלנות רפואית לדעתי בניתוח הסרת רחם - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • ריקי

  נשלח ע"יריקי 08:27, 20 באוגוסט 2014

  שלום, התאשפזתי בבית חולים לניתוח להסרת רחם וטפולות , ולאחר הניתוח בשלושה ימים חשתי בכאבים עזים בצד ימין, ולאחר בדיקות מקיפות נמצא כי נפגע לי הצינור שיוצא מהכליות לבית השופכה וכל הנוזלים הצטברו בכליה ובבטן , ונלקחתי לעוד ניתוח להכנסת סטנד . האשפוז שהיה צריך להיות כ-3-4 ימים התארך כמובן ל-8 ימים עם סבל וכאבים עזים . לאחד כחודשיים וחצי התאשפזתי שוב לעוד ניתוח להוצאת הסטנד. ומתברר שיש לי נזק תמידי שבו אצטרך להיות במעקב לכל החיים. האם יש קייס להגשת תביעה מול בית החולים? יש לציין שהרופאה שניתחה אותי היא רופאת קופת החולים שלי שביצעה באופן פרטי את הניתוח . הכל התרחש בין חודש 5-2014-8/ תודה מראש על התשובה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  16:57, 3 בספטמבר 2014

  שלום רב,
  נשמע כי בהחלט יש מקום לבדיקה של עילת תביעה ברשלנות. ביתר דיוק יש לבדוק מה ארע בניתוח שהביא לפגיעה באורטר ויותר מכך האם הטיפול בפגיעה היה נכון והחל במועד שכן פגיעה כלייתית אינה פשוטה כלל.

  במידה ומתברר כי הפגיעה יכולה הייתה להימנע או שהטיפול בפגיעה היה לא נכון, הרי שניתן יהיה להגיש תביעה ברשלנות.

  זה שמי שביצע את הניתוח הנה הרופאה המטפלת שלך זה חסר משמעות שכן התביעה מופנית בד"כ כלפי המוסד הרפואי ולא אישית כלפי הרופא.

  בברכה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך