רשלנות רפואית בכתרי שיניים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • אנונימי

  נשלח ע"יאנונימי 18:36, 20 באוגוסט 2014

  היי, לפני כשנה ביצעתי טיפול שיניים במרפאה פרטית, חלק מהטיפולים כללו שני כתרים קידמיים לאחר טיפולי שורש. בהתייעצות מול הרופא הומלץ לי על כתרי זרקוניה (חרסינה ללא מתכת). חשוב לציין שעל התוספת הזאת שילמתי בהתאם (לערך 7000 ש"ח) מבדיקה שגרתית שביצעתי היום לאחר שנה מהדבקת הכתרים ובמרפאה אחרת, התברר לי על ידי הצילום וצוות הרופאים במרפאה כי הכתרים "בבעלותי" הינם כתרי מתכת עם ציפוי לבן. בשלב זה פניתי אל המרפאה הקודמת וביקשתי את התיק הרפואי שלי, בו רשום בוודאות כי שילמתי על כתרי זרקוניה. כמובן שהופתעתי מגילוי זה, איני מתכוונת להישאר עם הכתרים הנוכחים ובטח שלא לחזור ולטפל במרפאה הקודמת. איך ומה מומלץ לעשות בנידון? האם לפנות לעו"ד? האם ישירות למרפאה? חשוב לציין כי יש בידי את הצילום שביצעתי היום שמוכיח שאכן ומדובר בכתרי מתכת. אשמח לעזרה, תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  16:48, 3 בספטמבר 2014

  שלום רב,
  ברור הוא שביצוע פעולה רפואית בניגוד למוסכם עם החולה מהווה טיפול ללא הסכמה. כמו כן ברור כי התקנת גשר מתכת במקום גשר צרקוניה, מקום שמוסכם על גשרי צרקוניה מהווה גם הפרה של חוזה.
  בהחלט ניתן להגיש תביעה במקרה זה ולהיפרע פיצויים גם עבור הפרש המחירים וגם הטיפולים המיותרים שהנך נדרש לעבור בנוסף לאלו שכבר עברת מומלץ לפנות לעו"ד העוסק בתחום ולא באופן ישיר למרפאה.

  בברכה,
  יאיר סקלסקי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך