האם יש רשלנות - הדבקה של חתך עמוק באגודל נפתחה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • דקלה

  נשלח ע"ידקלה 18:51, 10 בדצמבר 2014

  בני בן הגעתי לשניידר עם בני בן השנתיים עם הפניה מקופת חולים עם חתך עמוק האגודל ביד ימין.הרופא החליט לבצע הדבקה במקום ושלח אותנו עם מדבקה קטנה מעל.למחרת המדבקה וההדבקה הוסרו לגמרי!!!הגעתי תקופת חולים בהיסטריה עם חתך פתוח שם היו בהלם שבוצעה הדבקה על איזור עכ פעיל שמרכז צפויה לכישלון.כרגע בני אינו יכול ללכת לגן כי החתך פתוח וכל מגישה מעליו. מזיקה לזמן קצר.ויש סיכון שלחיצה המקום יזדהם.האם החלטת הרופא לבצע הדבקה במקום כזה היא רשלנות??מיותר לציין את הסבל שעבר בכל שטיפה נוספת וחבישה בתקופת חולים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  12:47, 24 בדצמבר 2014

  נשמע כי אכן הרופאים התרשלו בטיפול בפצע. עם זאת כאשר מוגשת תביעה בגין רשלנות רפואית יש לבחון גם את היקף הנזק וגם מה מתוך כל הנזק שייך להתרשלות ומה לעצם החתך.
  ניתן להניח כי בנך היה נעדר מהגן גם אילו היו עושים לו תפרים ולו בגלל הצורך במנוחה לאחר מכן.
  אם בגלל העובדה שלא עשו תפרים מהתחלה נותרה לבנך צלקת מכוערת אז ניתן יהיה לשקול הגשת תביעה במקרה זה.

  בברכה

  תגובה
 • 06:16, 16 בינואר 2015

  שום כלום. ברסע שגילית היה לבצע פעולה חוזרת או תפירה ולתת לבית החולעם לתקן את התקלה. תביעה מוגשת רק כאשר יש נזק וניתן להוכיח אותו. זו בעיה קבועה שאנשים לא מבינים כי תביעה מוגשת כניתן להוכיח נזק ולא סיפור על תקלה שתוקנה. מאוד ישראלי .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך