רשלנות רפואית - אחות הזריקה זריקה שלא שייכת לי והיו לי תופעות לוואי קשות - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • רחל א

  נשלח ע"ירחל א 11:00, 25 בדצמבר 2014

  היי לעו"ד שלום רב אני בת 43 חולת טרשת נפוצה מרותקת לכסא גלגלים . מקבלת זריקה בבית חולים למניעת התקפים אחת לחודש שעולה 470 ש"ח שאני משלמת. לפני מספר ימים עשיתי זריקה ושלמתי 470 ש"ח ואחרי צוהרים פתאום מתקשרת אלי האחות שהזריקה לי תזריקה ואומרת לי שעשתה טעות בזריקה ושהזריקה לי זריקה שלא שייכת לי ויכול להיות לי תופעות לוואי. ושעלי לבוא שוב השבוע לקבל תזריקה שלי ולשלם שוב 470 ש"ח. כמובן שהיו לי תופעות לוואי קשות של כאבי בטן חזקים ושילשולים קשים מאוד .. שאלתי היא בירשותך האם זה רשלנות רפואית על טעות של האחות? והאם אני צריכה וחייבת לשלם שוב 470 ש"ח על טעות שהאחות עשתה? .. אודה לך על עזרתך בנידון בהקדם בברכה רחל

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  14:54, 29 בדצמבר 2014

  רחל שלום,
  ברור שאינך צריכה לשאת בתשלום 470 השקלים בגין הזריקה אולם על מנת להיות פרקטיים ולא לעכב את הטיפול בך בגלל ויכוחים פרוצדוראליים אני מציע כי תשלמי את הסכום הנ"ל ותגישי דרישה לקבלו בחזרה לאחר מכן.
  הדרישה לא צריכה לכלול רק את 470 השקלים אלא גם פיצוי בגין הנזקים שסבלת מהם בעקבות הטעות בזריקה.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך