לא בוצע ct והאימא נפטרה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • ארז

  נשלח ע"יארז 21:41, 6 בינואר 2015

  רשלנות שלום רב . שאלתי כזאת אמי הגיע לבית חולים באמבולנס שהיא לא מרגישה טוב מבולבלת מאוד לאחר כשעתיים המתנה פירכסה ואיבדה את ההכרה הוכנסה לחדר הלם והתעוררה מבולבלת מאוד שהיא אינה יודעת היכן נמצאת שהגעתי לשם היא הייתה בחדר הלם שהרופאים לא מצליחים להשתלט אליה ושהיא מדברת שטויות הרופא אמר לי שהוא חייב להרדים ולהנשים אותה בגלל שהco2 מאוד נמוך וחייבים לבצע בדיקות שאלתי עם צריך לבצע בדיקת סיטי נאמר לי שאין צורך כי היא מזיזה גפיים מלבד שהרדמו אותה ובדיקות דם שעשו לה לא ביצוע בידקות נוספת לאחר מספר שעות נשלחה למחלקה ששם היא הייתה עדיין לא רגוע למרות ההרדמה זה היה בשישי והרופא היה סטזר בשישי שבת לחץ הדם של אמא לא ירד מ230/150 למרות ניסיון להוריד את זה ללא הצלחה. בראשון הגיע מנהל המחלקה ובדקה אותה אמר לי שמחר אנחנו מעירים אותה וזה שטויות שהיא רדומה בגלל ההרדמה ושאלתי אותו עם לא צריך סי טי והא אמר שאין צורך היא מזיזה גפיים אז זה בסדר למחרת עדייו לא התעוררה ובערב לחץ הדם ירד ל 80/60 ואז הוחלט להעביר אותה לטיפול נמרץ ששם עשו לה סיטי ונאמר שזה חסר סיכוי כי היה לה כבר בצקת במוח ואין זרימת דם ושאלו איך זה קרה הם לא היבנו איך זה קרה צערי אמי נפטרה למחרת . האם אני יכול לתבוע על רשלנות רפואית שלא עשו לה סיטי כבר בהתחלה במיון בשביל לשלול אירוע מוחי או דימום או בצקת שאדם מגיע במצב כזה . עלי לציין שאמי הייתה אשה חולה בשלל מחלות אבל הייתה במצב מטופל

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  16:34, 7 בינואר 2015

  ארז שלום,
  אבן יסוד בדיני רשלנות היא שאלת הקשר הסיבתי. דהיינו האם אבחון וטיפול מוקדמים היו משנים את המצב. במקרה שלך, אם תווכח לאחר התייעצות כי טיפול מוקדם היה מועיל, אז ניתן יה לבחון האם היה איחור בביצוע הCT. שאם לא כן, חבל על מאמצך.
  בברכה,

  תגובה
 • 16:45, 7 בינואר 2015

  שלום . עם מי אני צריך התייעצות רופא עורך דין

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  16:52, 7 בינואר 2015

  תחילה עם עו"ד שיתייעץ עם רופא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך