תביעה נגד קופת החולים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • נתי

  נשלח ע"ינתי 19:26, 23 בפברואר 2015

  לפני 5 שנים התחלתי לסבול מהבטן. הרופא שלח אותי לכל הבדיקות הנדרשות שזה גם כולל גאסטרו. אחרי שהוא קיבל את התשובות הוא אמר לי שאין לי חיידק בקיבה. במשך בערך שנה המשכתי להיות מטופל אצלו ויום אחד הוא מסתכל על אותן בדיקות שעשיתי לפני שנה ואמר לי שיש לי חיידק. קיבלתי ממנו אנטביוטיקה משולשת וזה לא עזר ואחרי שבוע הוא הפסיק לי אותה אני כבר התייאשתי והתחלתי להזניח את הסיפור השאלה שלי האם יש כאן מה לתבוע ואם כן על כמה הכאב ראש הזה? * חשוב לציין שבשלב זה אני רק מתעניין ולא מתחייב לשום דבר! תודה לעונים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  13:14, 24 בפברואר 2015

  נתי שלום,
  במידה ואכן אחת הבדיקות לא פוענחה נכונה או שלא התייחסו לתשובה שהתקבלה, מדובר בהתרשלות שהאריכה את תקופת הסבל וניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית.
  במידה ופרק הזמן הממושך שבו לא התייחסו לתשובה מונע טיפול נכון כיום אזי מדובר בנזק גדול יותר מסבל והתביעה בגין רשלנות תהיה משמעותית יותר.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך