מינון נמוך של הרדמה בקיסרי - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • אתי

נשלח ע"יאתי 23:35, 26 בפברואר 2015

לפני 3 חודש בערך ילדתי בקיסרי מוזמן,בזמן הניתוח הרגשתי איך שמבצעים את החתך בבטן,התלוננתי למרדים הוא ניפנף אותי בכך שטען שאני לא מרגישה רק אחרי שבכיתי לו הוא הרדים אותי לגמרי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

10:39, 1 במרץ 2015

אתי שלום,
    כשל בהרדמה הנו סיבוך מוכר, אם כי נדיר. תמוה ביותר מדוע הרופא נפנף אותך. נראה כי מדובר בהתרשלות בטיפול רפואי. לאו דווקא העובדה שההרדמה לא פעלה כפי שצריך אלא העובדה שהרופא המשיך בניתוח בלי להקשיב לך והמשיך את הכאב מעבר לסיכון סביר.
    עם זאת, יש לבחון היטב מהי מידת הנזק שנגרמה לך וכמה זמן סבלת כאב, בטרם קבלת החלטה על הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך