מוות לאחר הרדמה לצורך בדיקת גסטרו - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • נסטיה

  נשלח ע"ינסטיה 18:11, 18 במרץ 2015

  שלום, לפני כמה חודשים אבא שלי הגיע למיון בעקבות דימום עקב דליות בקיבה, שהוא מתהלך נושם ומדבר העצמו. אושפז בטיפול נמרץ רק לצורך השגחה. יום למחרת הורדם על מנת לבצע בדיקת גסטרו שאחרי הבדיקה כבר לא התעורר בגלל שחדר לו דם לריאות בבדיקה. האם יש טעם לתבוע את בית החולים . על רשלנות שבוצע במהלך הבדיקה שבעקבותה אבא נפטר לאחר כמה ימים? אם כן איך זה מתבצע אודה לתשובתכם

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  18:17, 18 במרץ 2015

  נסטיה
  ראשית אבקש להשתתף בצערכם. העובדות חייבות להיבדק עד תום. לתחושתי אביך לא אושפז בט. נמרץ רק לשם השגחה. אני לא מכיר מצבים כאלה. אשפוז בט..נמרץ נובע בדכ מסיבה קונקרטית. אם אכן כך, אזי לא קיבלתם את כל הפרטים על אודות אשפוזו של אביך וכן עולה השאלה מדוע המתינו עם הבדיקה עד למחרת היום. כן יש לבחון האם הייתה רשלנות רפואית שניתן להימנע ממנה בעת הטיפול עצמו.
  על מנת לערוך את כל הבדיקות הנל, יש לאסוף את הרשומה הרפואית בסיוע עו"ד ולבחון אותה היטב בסיוע מומחה רפואי מתאים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך