טיפול הידרוקולוניקס אצל נטורופתית - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • לילושקה

  נשלח ע"ילילושקה 22:57, 14 במאי 2015

  עברתי טיפולי הידרוקולוניקס אצל מישהי שטענה שהיא רופאת ילדים וגם נטורופתית . (הסיבה שבחרתי בה זה רק בגלל שהיא רופאת ילדים). בסוף הסתבר שהיא רק נטורופתית הגעתי אליה בגלל מצב רפואי קשה של עוויתות בבטן מעי רגיז(ממש לא יכולתי לתפקד). עברתי אצלה סדרה של 13 טיפולים המצב השתפר , ורק ב3 טיפולים האחרונים היו לי כאבי נוראיים במהלך הטיפול(ולא אמורים להיות!!) -ופתאום הבטן שלי התנפחה בצורה קיצונית- (ב10 טיפולים הראשונים הכל היה בסדר). אמרתי הנפיחות תעבור .היום מעל לחצי שנה עבר כבר והבטן נפוחה כמו חודש 8 בצורה מפחידה ומדאיגה- אני לא יוכלה יותר ללבוש חולצות צמודות. ששאלתי איך זה קרה היא נבהלה ואמרה אני באמת לא מבינה איך זה קרה, והמליצה לי לעשות כפיפות בטן. כל החיים הייתה לי בטן שטוחה והיא ראתה איך הגעתי אליה והיום היא פשוט הרסה לי את הגוף- יש לי תמונות . האם זה רשלנות רפואית ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  16:14, 17 במאי 2015

  בהחלט יתכן!
  המידה ונמצא קשר בין הטיפוטל הנ"ל לבין הנפיחות אזי יתכן מאוד שניתן יהיה להגיש תסיעה בגין רשלנות רפואית, אם בשל רשלנות בטיפול עצמו או אם בשל אי מתן מידע מלא על הסיכנוים לפני הטיפול.

  רפואה שלמה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך