רשלנות,כמה זמן התיישנות מסיום הטיפול? - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 08:19, 2 בספטמבר 2015

  שלום,היה לי סגר אחורי הפוך בלסת עליונה ימנית בעקבות לסת צרה וסטיית לסת תחתונה ימינה. עברתי הרחבה אורתודנטית אסימטרית של לסת עליונה,לא מרוצה ממצב סגר הלסתות למרות שהעליונה מכסה על התחתונה אך עם סטייה, כרגע עם קיבוע השיניים למטה ולמעלה. בפתיחת הפה יש לי קליקים במפרק שמאל. בנוסף נשלחתי ע"י האורתודנט לבית חולים (הרופא והרופאים מכירים) לעשות השתלת עצם סינטטית בחיך, בדיעבד לא היה צריך לעשות שום ניתוח כזה וגם בצילום לא רואים שום עצם שהושתלה. עברתי כאבים ונפיחות בפנים ובלסת וגם שילמתי כסף על זה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  08:09, 22 באוקטובר 2015

  יוסי שלום,
  ניתוח מיותר בהחלט יכול להוות עילה להגשת תביעה בגרשלנות רפואית.
  תביעות בגין רשלנות רפואית ניתן להגיש עד 7 שנים ממועד התרחשות הרשלנות. לעיתים זה מסיום הטיפול ולעיתים הספירה מתחילה לפני כן. הכל בהתאם לנסיבות.

  בברכה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך