ייעוץ לאחר פעולה רפואית קוסמטית - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • מירה

  נשלח ע"ימירה 21:12, 8 בספטמבר 2015

  שלום רב שמי מירה , אני בת 53, לפני כחודש וחצי פניתי לקוסמטיקאית שאצלה עובדת רופאה שעושה פעולות כמו בוטוקס "חוטים" וכו.. הגעתי לייעוץ והרופאה הבטיחה לי שאחרי שאעשה "חוטים" בפנים קמטי ההבעה שיש לי בשתי צידי הפה ימתחו ואראה נהדר. פעולה זו עורכת כחצי שעה עם הרדמה מקומית קלה. עשיתי את הפעולה , די כאב לי יש לציין הייתי נפוחה עם שטפי דם, זה לקח כשבוע ימים עד שהנפיחות ירדה והכאב חדל לחלוטין אחר כשבועיים ימים. לא ראיתי שום שינוי וכשדיברתי עם הרופאה במהלך שבועיים אלו היא הבטיחה לי שרק אחרי חודש אראה שיוני עד ש"החוטים" נספגים. הגעתי לקוסמטיקאית לאחר חודש לביקורת שם חיכתה הרופאה, הרופאה די התאכזבה מהתוצאה ואפילו אמרה "אני מאוכזבת", אף פעם לא קרה לי ככה שאין שינוי , באמת אין שינוי,חשבתי לעצמי שהיא אומרת לי שתעשה לי שוב אך הגברת באמת רצתה לעשות לי שוב אך כמובן בתשלום , לאחר וויכוחים היא הסכימה שאשלם רק עבור החומר. אני לא הסכמתי והלכתי אתמול היא התקשרה ואמרה שוב שהיא התייעצה ונאמר לה שהיא צריכה לעשות לי מחדש אך לקחת על החומר שאלתי היא האם היא צריכה להחזיר לי את הכסף? כי אני לא רוצה לעשות שוב אצלה כי שכחתי לציין שהיא התחילה להגיד שיש לי עו עבה אז אולי בגלל זה זה לא הצליח, אז אם יש לי עור עבה למה שיצליח פעם שנייה? כמו כן הייתה צריכה להגיד לי לפני שאולי יש סיכוי וזה לא יצליח בגלל"העור העבה שלי"} ואני הייתי שוקלת אם לעשות או לא שאלתי האם היא צריכה להחזיר לי את הכסף או את חלקו? תודה מראש מירה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  08:16, 22 באוקטובר 2015

  מירה שלום,
  לפני כל טיפול רפואי על הרופא המטפל לבדוק האם התנאים מאפשרים את הטיפול כולל בחינת התאמתו של המטופל המסויים לטיפולץ
  באם אכן את אינך מתאימה לטיפול והטיפול בכ"ז נעשה אז זו רשלנות. במקרה כזה את זכאית גם להחזר כספך וגם לפיצוי עבור הטיפול המיותר.
  אינני יודע עד כמה הטיפול המתואר על ידך הנו טיפול מקובל ומוכר בעולם הרפואה מה שעשוי מצד אחד להגדיל את הרשלנות ואת הפיצוי אך מצד שני זה יכול להקשות על הוכחת נזקייך.

  עלייך להתייעץ עם עו"ד הבקיא היטב בתחום זה.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך