ניתוח גינקומסטיה כושל ע"י כירורג כללי ולא פלסטיקאי - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • דויד

  נשלח ע"ידויד 20:49, 12 בספטמבר 2015

  שלום. כשהייתי קטן היה לי גינקומסטיה דרגה 3. ןלאחר שפניתי לקופה שאני חבר בה הם נתנו לי ניתוח בסיבסוד אך כנראה שגו ומנתח כירוג כללי ניתח אותי ולא פלסטיקאי. לאחר הניתוח נוצרו עיוותים רציניים מאוד מאוד בחזה כאשר חזה שמאל נותר גדול בטיפה מצד ימין. ובנוסף הרופא הזה לא נתן לי כל המלצה או אמר משהו על חגורה אלסטית שלפי מה שהבנתי זה חובה לאחר ניתוח גינקומסטיה. לאחר כמה שנים פניתי שוב לניתוח והפעם באופן פרטי. הרופא אמר לי שאין 100 אחוז ברפואה אבל לא דיבר הרבה על האפשרויות השליליות ואמר שזהו ניתוח פשוט לתיקון ושהכל יהיה בסדר ושוב הזכיר כמה שזה ניתוח פשוט. נכנסתי לניתוח והתוצאה גרועה יותר ממה שהיה לפני. יש בידי צילומים של לפני ואחרי שבבירור רואים נזק! וגם הקלטה של מנהל הארגון אומר שהרופא הנ"ל עשה טעות וגם הרופא הראשון עשה טעות שהסכים לנתח גינקומסטיה כאשר הוא לא פלסטיקאי אלא כירוג כללי. האם יש בידי עילה לתביעה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  08:24, 22 באוקטובר 2015

  דויד שלום,
  על פני הדברים אכן יש בידך עילת תביעה ברשלנות רפואית אולם יש לבדוק לפני כמה שנים נעשה הניתוח הראשון ובן כמה אתה בכדי לברר את שאלת ההתיישנות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך