רשלנות רפואית על אבחון דלקת פרקים של גיל הנעורים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • עידו

  נשלח ע"יעידו 15:10, 21 באוקטובר 2015

  שלום! לפני כשבע שנים שהייתי בן 16 הייתי מאושפז בבית חולים ובבדיקת אקו לב באותו אישפוז האורטה שלי היתה רחבה לגודל של 37-39 מ"מ אך לא התיחסו לממד זה והבחנו לי את המחלה דלקת פרקים של גיל הנעורים, לאחר קבל סטרואידים לתקופה של שנתיים (גם במינונים גבוהים) הופיעו לי כאבים חזקים בחזה ואישפזו אותי שוב ואז ראו שוב שהאורטה שלי רחבה בגודל שאמרנו קודם הם שלחו אותי ל-mra ולאחר התיעצוב החליטו שאני בכלל חולה במחלה takayasu arteritis (דלקת בעורקים שכולל את האורטה) רציתי לדעת אם אני יכול לתבוע במקרה כזה על רשלנות רפואית? ואם כן על איזה סיבה לתבוע? ומה הסכום שאפשר להוציא מתביעה כזאת תודה רבה מראש על העזרה בברכה עידו

  השב
 • 15:22, 21 באוקטובר 2015

  שכחתי לציין שלאחר שהיבחנו לי את הטקייסו קיבלתי טיפול חוזר בסטרואידים (התחלתי שוב במינון גבוה) רק שהוסיפו לי בנוסף רמיקייד ומטרוטוקסד אך לאחר תקופה של כמה חודשים הופסק המטרוטוקסד ונשארו הסטרואידים והרימיקייד בנוסף יש עוד טרופות כמו אספרין ונורמלול תודה

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  09:32, 22 באוקטובר 2015

  עידו שלום,
  אם יתברר שהיו בידי הרופאים את היכולת לאבחן אבחון נכון שנתיים קודם והם לא עשו זאת ניתן יהי להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית.
  סכום הפיצוי יהיה בגין הכאב והסבל שחווית בתקופה בה האבחון נדחה ובגין נזקים שעולים להיגרם בעתיד בגל טיפול מיותר, אם ישנם כאלה.

  בברכה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך