מה נחשבת רשלנות רפואית בניתוח אסטטי - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • נעה

נשלח ע"ינעה 11:36, 9 ביוני 2016

שלום, כיום שנה לאחר ניתוח החזה שלי, בו בוצעה הרמה והכנסת שתלים, אני סבורה כי אחד מהשתלים הוחדר מתחת לשריר החזה ואחד מעליו. בסיכום ההליך הכירורגי לפני הניתוח ואחריו הוסבר לי שאת השתלים ישימו לי מעל השריר ונטען כי כך נעשה. השאלה היא, אם אני מוכיחה כי נעשתה טעות באחד השתלים והוא הוכנס מתחת לשריר האם זו נחשבת רשלנות רפואית? ובמידה ולא ואכן השתלים הוכנסו כראוי אך עדיין אני סובלת מכאבים בצד אחד וישנו עיוות, האם זה עלול להיחשב לרשלנות רפואית?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

13:46, 9 ביוני 2016

במידה והניתוח בוצע בניגוד להסכמתך וללא הצדקה רפואית מבעוד מועד ונגרם נזק כתואה מכך ניתן להגיד כי זו רשלנות רפואית.
    על מנת לקבוע שבמקרה מוסיים יש רשלנות רפואית צריך לבדוק מה גרם לרופא לבצע את הניתוח באופן שונה בכל צד ומה גורם לכאבים שלך כיום. במידה ולא הייתה הצדקה רפואית לביצוע הניתוח מתחת לשריר ובמידה זוה מה שגורם לכאבים אז ניתן להגיש תביעה בגין רלשנות רפואית.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך