תשלום ארנונה לבית בשיפוץ - פורום ארנונה

שאלה חדשה
  • דרומי

    נשלח ע"ידרומי 14:06, 14 בפברואר 2014

    האם בית הנמצא בשיפוץ ואינו ראוי זמנית למגורים חייב בתשלום ארנונה ? אודה תשובתכם תודה מראש.

    השב
  • 11:20, 16 בפברואר 2014

    כן, סעיף 330 לפקודת העיריות קובע כי נכס שנהרס או ניזוק במידה שאי אפשר לשבת בו, יהיה פטור מארנונה מיום מסירת ההודעה.

    תגובה

ארנונה, אגרות והיטלים, דרישה מהעירייה, הליכי גביה, איך מתמודדים עם הרשות המקומית? מה קובע החוק? מה מותר ומה אסור? מדיניות מיסוי ראויה בשלטון המקומי וכל שאלה שתרצו בתחום, בפורום זה.