• 5 במרץ 2014

    חיוב בתשלום ארנונה לאחר פטור 3 שנים לפי סעיף 330

    שלום
    אושר לי פטור מעיריית ת"א לפי סעיף 330 לפקודת העיריות לתקופה של 3 שנים
    לאחר תום התקופה הנ"ל יהיה חייב בתשלום ארנונה בסכום מזערי.
    לשאלתי
    נכון להיום מהו ערך הסכום המזערי ?
    האם הסכום המזערי הוא תשלום חודשי או שנתי ?
    לתשובתכם אודה.

    5 במרץ 2014
  • 5 במרץ 2014

    חיוב בתשלום ארנונה לאחר פטור 3 שנים לפי סעיף 330

    לטעמי לא מדובר בחיוב "מזערי" אלא לכל היותר בחיוב מוזל. חיוב הארנונה שיוטל על הנכס לאחר תום שלוש שנים (החל מ 2014) יהיה בהתאם לתעריף הזול ביותר מבין השימושים המותרים לנכס. למשל אם התב"ע מאפשרת שימוש של מסעדה, משרד ובית מלאכה הסיווג יהיה בהתאם לתעריף הזול ביותר מבין השלושה. בתום חמש של חיוב מוזל וככל ואין שינוי במצבו של הנכס תוכל שוב לקבל פטור מלא

    5 במרץ 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?