נעניתי בשלילה לקבלת רישיון נשק עקב רישום פלילי על עריקות - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 20:25, 13 במרץ 2012

  שלום בתחילת השרות הצבאי שלי ערקתי מהצבא לתקופה של 4 חודשים עקב בעיות כלכליות בבית לאחר הסדר של החובות ההורים הסגרתי את עצמי למישטרה הצבאית ובבית דין קיבלתי 60 יום מחבוש ורישום פלילי. השתחררתי ביולי 2010 והיום אני סטודנט להנדסת בינין ולא מזמן התקבלתי לעבוד בחברת אבטחה g4s ואני מחויב לעבוד עם נשק , הגשתי בקשה לרישיון נשק ונהנתי בסרוב עקב הרישום פלילי . אני מבקש לקבל מידע מה אוכל לעשות כדי שאוכל להוציא רישיון נשק כדי שאוכל להמשיך לעבוד וכמה זה יעלה לי בערך. תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

  עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

  16:19, 15 במרץ 2012

  שלום מיכאל,

  הוצאת רשיון נשק מצריכה הצגת תעודת יושר המעידה על כך שאין לך רישום פלילי. על מנת להוציא תעודה כאמור עליך למעשה להגיש בקשה לנשיא המדינה למחיקת רישום פלילי (והסיכויים לכך שבקשתך תאושר הינם גבוהים מאוד בהסתמך על הדברים שהצגת).

  לגבי מחירים - אינני נוהג לתת הצעות מחיר באינטרנט וללא מידע מבוסס - אם תרצה תוכל לפנות אל משרדי ואציע לך מחיר לאחר בחינת מצבך האישי ועיון במסמכים הקשורים בך.

  בהצלחה!

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...