נזק בשירות סדיר - נשברה לי הרגל ולא קיבלתי טיפול - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • נועה

נשלח ע"ינועה 11:53, 10 באפריל 2012

שלום אני חיילת בשירות סדיר, אני משרתת בעיתון וכחלק מזה יצאתי לפעילות בשטח, שם נשברה לי הרגל במהלך הערב, מי שאמור היה לטפל בדיוק יצא הביתה ונשארתי לילה שלם עם רגל שבורה ללא טיפול האם מגיע לי משהו?

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

18:40, 14 באפריל 2012

נועה שלום,

אני זקוק לפרטים נוספים בכדי לסייע לך, על פניו ייתכן כי ביכולתך לקבול את הגורמים שמנעו ממך טיפול מתאים ודחוף.
    השאלה העיקרית היא - האם נגרם לך נזק גופני נוסף כתוצאה מהעיכוב בקבלת הטיפול ? ...
    יש לכך משמעות רבה מבחינת זכאותך לזכויות כלשהן.

בהצלחה!

תגובה
  • 22:53, 16 באפריל 2012

נשברה לך הרגל????
    לפני 5 שנים בערך היה לי שבר ברגל וזה כואב רצח, מי שנשברת לו הרגל בדרך כלל צורח לשמים ולא יושב ומחכה. בכל מקרה, בגלל שזה היה במסגרת הצבאית אני מאמין שיש לך את מי ועל מה לתבוע.
    את הפרוצדורה המסורבלת אני לא מכיר, אבל זה מה שעלה לי בגוגל בהצלחה.

תגובה
  • 22:56, 13 במאי 2012

נועה שלום
    כל פגיעה במהלך פעילות, שמשאירה נכות, מזכה בהכרה לפי חוק הנכים. הזכאות להטבות לפי החוק היא לפי אחוזי הנכות שגרמה הפגיעה. אין פיצוי על הכאב והסבל שעברת במהלך אותו ערב. את התביעה ניתן להגיש סמוך לפני השחרור מצה"ל, או לאחר מכן. יש למלא "טופס תביעה בגין חבלה" ולהעביר למשרד הבחטון. חשוב מאוד שיהיה לך דו"ח פציעה על הארוע.

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...