משתמטת מהצבא 3 חודשים, לפני חתונה - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
 • נופר

  נשלח ע"ינופר 09:43, 23 ביוני 2013

  שלום אני נופר, עריקה כבר 22 ימים. לא התגייסתי הייתי משטמת מהצבא במשך 3 חודשים, עצרו אותי ואחרי יום שחררו אותי על מנת להתגייס ולא הגעתי, ביולי הקרוב אני מתחתנת יש לי תיק ברבנות ומסמכים מעדים על כך.. מה עליי לעשות כדי לא להכנס לכלא ולחוות את החוויה המגעילה והלא נעימה הזו? אשמח לקבל את עזרתך. נ.ב. אחרי שכבר יש לי תעודת נישואין ובתעודת זהות כתוב שאני נשואה והכל, עדיין לפחד ממ.צ? עדיין עריקה? מה עושים כדי שלא?

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

  עו"ד עידן דביר ,מנהל הפורום

  14:56, 23 ביוני 2013

  היי נופר,

  נישואים אינם פוטרים אותך מלתת את הדין על עבירה שביצעת. למעשה, כל עוד את כשירה למעצר - קשה מאוד להביא למצב שבנסיבות שאת מתארת לא תשבי בכליאה כלל.
  אני מציע לך ללכת ולהתייצב בהקדם האפשרי ולסיים את ההיעדרות שלך מהצבא.
  תעודת נישואין לא פוטרת אותך מביקורים של משטרה צבאית וככל שתהיי נעדרת מן השירות הצבאי שלא ברשות למשך זמן רב יותר כך גדל הסיכון שתקבלי עונש גדול יותר.

  בהצלחה!

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...