מידע על שחרור משירות מילואים לחולי סרטן - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • אסף

נשלח ע"יאסף 13:47, 30 ביוני 2013

עו"'ד דביר שלום, אני מבצע שירות מילואים כל שנה-שנתיים. לפני פחות משנה אובחן אצלי גידול סרטני. עברתי טיפולים (ניתוחים לצורך הקרנה מקומית). הטיפולים הצליחו (הגידול נסוג ואין גרורות). מבחינת הרופאים אני כרגע במצב של "נסיגה" (הכי קרוב לבריא שיש עם סרטן). אני עובר ביקורות תקופתיות. לא נגרם לי נזק תפקודי כתוצאה מהסיפור. נתקלתי בכל מיני איזכורים ברשת שסרטן משמעו שחרור ממילואים אך לא מצאתי מידע ברור בנושא ואשמח להבהרה. האם כל מי שחלה בסרטן בעבר משוחרר ממילואים או שצריכות להיות השלכות רפואיות ספציפיות ורלוונטיות? תודה רבה, אסף

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

11:36, 10 ביולי 2013

אסף שלום,

בפתח הדברים אאחל לך בריאות שלמה ומלאה!
    לגבי מילואים - כל סוג של סרטן יכול להוות עילה לשחרור מטעמים רפואיים ממילואים.
    השחרור אינו אוטומטי ויש לקבל הפנייה לועדה רפואית דרך גורמי יחידתך.

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...