מבקש לדעת מה פסק הדין שהתקבל בתביעה שהגשתי נגד המפקד שלי במצ"ח - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • אורן י

נשלח ע"יאורן י 14:52, 4 באוגוסט 2013

עו"ד שלום רב לפני כמה חודשים נגשתי והגשתי תלונה במ"צ במצ"ח נגד המפקד שלי - התלונה הועברה לפרקליטות והוחלט שיש מקום (לתביעה) להעמדה לדין. היום אחרי חודשים אני מבקש לדעת מה היה הדין איזה עונש קיבל המפקד * למי פונים, מי הגוף האחראי, מול מי מבררים, פונים טלפונית / בכתב ? * מול מי מבררים כדי לקבל את מס' התיק בפרקליטות (את המ"א יש לי) ? * למה מספר התיק של מצ"ח לא נשאר אותו מספר תיק בפרקליטות ? בתודה מראש בברכה

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

18:31, 6 באוגוסט 2013

אורן שלום,

אשמח לסייע לך, אם תרצי בכך.
    בכל אופן - אם את קורבן עבירה אז את רשאית להתעדכן מול התובע המטפל בחוליית הפרקליטות הצבאית הרלוונטית.
    חוליית התביעה היא לפי השתייכותך הפיקודית ומתחלקת בין פיקוד צפון וחיל ים, פיקוד דרום ומז"י, פיקוד מרכז עם חי"א חיל עורף ומטכ"ל.
    במידה ואת יודעת את השתייכותך תוכלי לפנות בהתאמה לחוליית התביעה הרלוונטית.

בהצלחה

תגובה
  • 15:17, 7 באוגוסט 2013

עו"ד שלום רב
    ראשית תודה רבה על התייחסותך המהירה.
    ברשותך. בשל ניסיונך והכרותיך את המערכת.
    > האם יש עדיפות לפניה טל' או בכתב ?
    > איזה הדגשים יש לתת בשיחה או פניה בכתב ?
    > האם יש מקרים שלא ימסרו פרטים בשיחת טל'?
    > והיה והעונש שניתן למפקד היינו קל עד משעשע
    - מה יש באפשרותי לעשות בנושא הנ"ל היום ?
    בתודה מראש
    בכבוד רב

תגובה
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

18:50, 7 באוגוסט 2013

לטעמי ולעניות דעתי - עדיף שתפני קודם כל טלפונית.
    לרוב הפניות נענות שם מהר וברצינות...

ייתכן ולא ימסרו פרטים טלפונית ויבקשו לזהותך קודם כל.

אינך יכולה להשפיע על העונש - אך התביעה הצבאית יכולה לומר לך מה העונש וכן במקרה המתאים להביא זאת לידיעת בית הדין הצבאי טרם יושת העונש בפועל.

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...