נפצעתי בשבת קיבלתי גימלים בחדר מיון אזרחי אבל רופא הבסיס לא מכיר בגימלים שקיבלתי - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
 • david

  נשלח ע"יdavid 08:53, 6 באוגוסט 2013

  נפגעתי ברגל בשבת בבוקר. נפלתי הרגל התנפחה וכאב לי מאוד היות ואין ביקור רופא בשבת וצהל מאפשר להגיע למיון אזרחי הגעתי למיון לטיפול צילום וכו קיבלתי 4ימי ג- חופשת מחלה רופא הבסיס לא מכיר בג שקיבלת ، אומר שההיתי צריך להגיע לביקור רופא שכאמור אין בשבת. נוסף לכך קיבלתי כ 800 ש"ח בקשה לתשלום מבית חולים، אני חיל סדיר שלא מקבל לחודש אפילו חצי מהסכום הזה. מה עלי לעשות? תודה מראש על התשובה.

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

  עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

  18:48, 6 באוגוסט 2013

  דוד שלום רב -
  בתשובתי אתייחס לשתי שאלות -
  1. אישור גימלים (ימי מחלה) של בית החולים - רופא יחידה צריך לאשר ימי מחלה של מיון ובית חולים אלא אם סבר כי המסמכים אינם אמיתיים.
  2. עלות פנייה למיון - יש להמציא טופס ממרפאתך על מנת שהצבא יכיר באופי הפציעה ובתשלום בגין פנייתך למיון - ניתן לעשות זאת ולקבל פרטים על התהליך מול גורמים במרפאת היחידה. שאלה זו איננה משפטית ותשובתי ניתנת בקצרה אך אין בה בכדי לחייב משפטית.

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...