בעיות קשות בגיוס שחקן כדורגל שמשחק בליגת העל לנוער - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • איציק

נשלח ע"יאיציק 11:22, 23 באוקטובר 2013

הבן שלי הוא שחקן כדורגל שמשחק בליגת העל לנוער עם הצעה לחוזה ארוך טווח מגיל 5 הוא בכדורגל וכל חייו הם סביב הכדורגל .הוא יתגייס השבוע לצהל נמצא בטירונות של משטרה צבאית לאחר שהבטיחו לו שיתפנה מהבקום ושם ידאגו לו ליומיות לאחר הטירונות לאחר שדיבר עם המשקית ת"ש והקצינה שלו הוברר לו שזה לא נכון ...הילד נמצא בדיכאון וביקש קבן בשיחות שלי איתו אני מרגיש את הלחץ שלו הגדול מה אפשר לעשות הפרופיל שלו 72

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

19:39, 23 באוקטובר 2013

איציק שלום רב,

אם בנך הוא ספורטאי באפשרותו לפנות למועדון בו הוא משחק בכדי שהמועדון יבקש מההתאחדות לכדורגל להמליץ עליו למעמד של ספורטאי פעיל.
    אם בנך נמצא בדיכאון - מומלץ שיפנה לגורמי בריאות הנפש ביחידה - אם טיפול זה מתעכב ניתן להיעזר בחוו"ד של מומחה פרטית ובמקרים של עיכוב קיצוני לפנות לנקח"ל.

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...