אובדן/גניבה של אמרל - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • איתי

נשלח ע"יאיתי 12:59, 6 בינואר 2014

אני סמל מחלקת טירונים ולחייל שלי נעלם מתוך הווסט אמצעים לראיית לילה לאחר שאני וידאתי באותו היום את האמצעים אך לא איפסנתי אותם מה שהייתי צריך לעשות כמה אני עלול להענש

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

16:20, 7 בינואר 2014

איתי שלום רב,

ראשית - במקרה שכזה צריכה להיפתח חקירת מצ"ח.
    לחייל הזכות, כאשר הוא נחקר תחת אזהרה, לפנות לעורך דין ולהיוועץ בו בתחילת החקירה ממש לפני תחילת חקירתו בכתב ובעל פה(!).
    אציע לך לנצל זכות זו בתחילת החקירה ממש.
    באם יש לך אפשרות אציע כי תפנה למשרדי טלפונית טרם החקירה ובמידת הצורך ניפגש ונכין אותך לחקירה על מנת שתתנהל במהלך החקירה באופן טוב יותר ותדע כיצד להציג עמדתך באופן הטוב ביותר.

בהצלחה!

תגובה
  • 18:16, 7 בינואר 2014

אני שואל מה בעצם רמת המעורבות שלי ומה העונש המקסימלי שאני יכול לקבל.אין לי אמצעים כדי לפנות אלייך ולהעזר בך חוץ מפה תודה

תגובה
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

17:01, 8 בינואר 2014

איתי שלום,

אני מתקשה להבין את רמת מעורבותך ללא שאני יודע מה בדיוק היה בליכי החקירה ובאירוע עצמו - לכן לא אוכל לענות תשובה מקצועית מבלי לדעת העובדות לאשורן.

עימך הסליחה.

תגובה
  • 23:49, 8 בינואר 2014

תודה רבה על ההתיחסות אני מתקשה להאמין שאענש יתר על המידה החשש שלי היה מפגיעה בעתיד שלי אך אמרו לי שמכיוון שזה אינו פלילי זה לא יגיע לכדי זה

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...