מה הסיבה שחייל לא יקבל כלא - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • שיר

נשלח ע"ישיר 16:10, 31 במרץ 2014

שלום שמי שיר בת 19 התגייסתי כנערת מקאם עכשיו אני משרתת בצריפין מפה לשם אני עושה להם המון בעיות ישבתי המון ריתוקים וכאלה יש לי כמה שאלות 1 שמעתי את המפקדים שלי מדברים על זה שאני לא יקבל כלא מקסימום 14 ריתוק מה יכולה להיות הסיבה ? הרגשתי יום אחד ממש לא טוב וביקשתי לצאת לביקור רופא והמפקד אמר רק עים מוציאים רכב פינוי מדוע רכב פינוי ואני לא יכולה ללכת באוטובוס מה אני צריכה השגחה מה אני מוגבלת חשוב לציין שהפרופיל שלי 97 הקבא 43 נמוך אין לא קיבלתי מעולם טיפול תרופתי פסיכיאטרי אלה רק טיפול פסיכולוגי שהייתי קטנה שיחות בעיקבות דיכאון מה יכולה להיות הסיבה שחייל לא יקבל כלא ? יש לציין שכול הזמן מאיימים עליי בכלא אבל שמעתי את המפקדים מדברים שאני לא יקבל כלא שאלתי למה הם לא רצו לפרט לי? ברחתי מריתוק על איזה עבירה אני אמורה להישפט אמרו לי פגיעה במשמעת קיבלתי 14 ריתוק אני לא אמורה להישפט על ניפקדות? ועל בריחה מריתוק אני לא אמורה לקבל כלא ? יש לציין שברחתי מהשאר האחורי של צריפין ותפסה אותי משטרה אזרחית חשבו שאני פורצת לבסיס

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

20:44, 8 באפריל 2014

שיר שלום רב,

רוב האנשים רוצים לא לקבל כלא - ומדברייך עולה שאת רוצה דווקא ההיפך.
    נראה כי מנסים להתחשב בך ביחידתך ולהקל עלייך ולכן לא מענישים אותך בכלא.

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...