לא קיבלתי החזרי נסיעות על 3 ימי מילואים - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
 • שיר

  נשלח ע"ישיר 16:59, 11 באפריל 2014

  שלום, זימנו אותי למילואים בקיץ 2013, לשלושה ימים. לא קיבלתי עד היום את הכסף בגין התשלום על כרטיסי אוטובוס בתואנה שאני לא זכאית לשוברי נסיעה מלכתחילה, משום שאני רשומה כמי שמגיעה עם רכב. עד כאן הכל טוב ויפה. הבעיה היא שלא החזירו לי כסף על הדלק, שזה בעצם מה שהיו אמורים להחזיר, לשיטתם. דיברתי רבות עם קצינת הקישור והבטיחו לי יותר מפעם אחת לטפל בנושא. מיולי 2013 עד עכשיו, אפריל 2014, אני עומדת בפני שוקת שבורה. מדובר בכ-60 ש"ח שהוצאתי על נסיעות (רק לכיוון אחד), כך שמצד אחד זה כביכול "לא קריטי", אך מצד שני, לא ברור לי באיזו זכות הצבא מתנער ממילוי חובתו, מתחמק כמו אחרון הנוכלים ולא משלם לי. האם אני יכולה לתבוע אותם שיחזירו לי את התשלום + הפרשי הצמדה וריבית? האם זה שווה את זה? יש ברשותי את צילומי הקבלות.

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

  עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

  17:43, 12 במאי 2014

  שיר שלום רב,

  אציע לך לפעול (טרם הגשת תביעה) אל מול נציב קבילות חיילים ואף להביא את המקרה לידיעת קמל"ר (קצין מילואים ראשי) באמצעות מוקד המידע אצלו.

  אני סבור כי עניינך ייפתר בשלום בעניין זה וכי הגשת תביעה עשויה להיות מיותרת (ויקרה שלא לצורך).

  בהצלחה!

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...