פניה בכתב לדרגים שונים בחר''פ ועוד, למי ולאן פונים? - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 12:25, 11 במאי 2014

  לעו''ד דביר שלום. לצערי נואשתי לחלוטין מפניות לפר''ח בנוגע להתנהלות לא סבירה לכאורה של חר''פ ואני מעוניין לפנות תחילה בכתב, כראוי, אל דרגים בכירים. מה לדעתך עדיף: האם פניה אל יועמ''ש מקרפ''ר או ישירות אל רמ''ח יעת''ק בפרקליטות הצבאית? מהו שמו של יועמ''ש מקרפ''ר ומהו הד''צ לפניה אליו? האם סא''ל תמר דבורי עדיין רמ''ח יעת''ק בפרקליטות הצבאית ומהו הדואר הצבאי לפניה בכתב לשם? כמו כן אבקש לדעת באם תא''ל יצחק קרייס הוא עדיין קרפ''ר ומהו הדואר הצבאי לפניה אליו. אבקש ,במידת האפשר , את תגובתך בהקדם.בתודה מראש. יוסי.

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

  עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

  17:53, 12 במאי 2014

  יוסי שלום רב,

  אני יכול לומר לך כי סא"ל תבורי מעולם לא הייתה בתפקיד רמ"ח יעח"ק בפרקליטות הצבאית וכי ללא קשר לכך הרי שלפרקליטות הצבאית ולקרפ"ר ניתן לפנות באמצעות פרטי ההתקשרות המופיעים באתר האינטרנט האזרחי.
  אינני יכול, לצערי, מסיבות שונות, למסור שמות בעלי תפקידים בצה"ל. ברור שתוכל למצוא בחיפוש באינטרנט את שמות בעלי התפקידים הנחוצים לך.
  אני מבקש את סליחתך על שלא אוכל להשיב.

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...