בעייה בתהליך הגיוס - אצל הקב"ן רשום שהייתי מאושפזת בעבר אבל זו טעות - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
 • יפעת

  נשלח ע"ייפעת 17:33, 12 במאי 2014

  לעו"ד דביר שלום, אני כרגע נמצאת בתהליך הגיוס שלי לאחר שכבר אישרו לי את הדח"ש בעקבות מכינה קדם צבאית וברצוני לשרת בצבא לאחר מכן. זימנו אותי לקב"ן לפני שבוע אשר אמר לי כי נרשם אצלם במחשב כי הייתי מאופזת בעבר. הדבר לא נכון בהחלט וקרתה אי הבנה גדולה. הקב"ן עכשיו שלח אותי לאבחון נוסף אצל פסיכיאטר צבאי אשר נועד למדוד את כשרותי לשרת בצבא. אני לא יודעת מה לעשות כיוון שאני פוחדת כי הפסיכיאטר יקבע כי אני לא כשירה לשרת בצה"ל והכל בעקבות אי הבנה ופירוש לא נכון של דברי. אשמח אם תוכל לעזור לי לפתור את המצב ואכן להשלים את תהליך הגיוס שלי. תודה רבה מראש ויום טוב.

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

  עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

  17:41, 12 במאי 2014

  יפעת שלום רב,

  בנוגע לעניינך - אצור איתך קשר באמצעות משרדי ונפעל יחד לבחינת מצבך האישי.
  באופן כללי אומר לך כבר כעת כי לעיתים אכן יש טעויות בצה"ל חלקן נעשות לאור בלבול ו\או טעויות אנוש, אין ספק שאינך צריכה לשלם על כך מחיר כלשהו ובמיוחד הדבר נכון כאשר יש לך מוטיבציה רבה לשירות.

  בהצלחה!

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...