האם אסיר יוכל לדרוש הקלות בהתאם למצבו הנפשי? - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • הודיה

נשלח ע"יהודיה 15:46, 28 באוגוסט 2014

שלום החבר שלי מוחזק בכלא הצבאי ולפני שנכנס ביקר אצל הפסיכיאטר שנתן לו תרופות , יש לציין כי החבר שלי. מתנדב בצבא וחייל בודד כי אינו אזרח קבע אלא תושב זמני וכי התרופות מאוד חזקות ולמרות התרופות עוד לא הורד לו הפרופיל כי הפסיכיאטר רצה לבדוק את מצבו לאחר לקיחת התרופות . מצבו הנפשי לא טוב ואני מודאגת שסביבת הכלא תחמיר את מצבו האם אני רשאית לדרוש ביקור תכוף יותר ? והאם בהתאם למצבו הנפשי הוא יוכל לדרוש הקלות ?(כמו לא להיכנס לבידוד)

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

14:21, 31 באוגוסט 2014

הודיה שלום רב,

לגבי הביקורים אני מציע לך לפנות בכתב למפקד הכלא באמצעות קצן העיר.
    מפקד הכלא יכול לאשר ביקורים תכופים יותר במקרים המתאימים.

לגבי ההקלות - יש להעביר את המסמכים לגורמי הבס"כ שבבסיס הכליאה - ייתכן ואלה ימצאו לנכון להמליץ הקלות כאלה ואחרות ביחס למצבו הנפשי של חברך.

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...