ועדה רפואית - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • שירה

נשלח ע"ישירה 21:29, 11 בספטמבר 2014

עו"ד עידן דביר שלום רב, אני עתודאית, למדתי שנתיים והתגייסתי בתור שיננית לצבא. עבדתי במרפאות שונות ברחבי הארץ במשך כ-5 חודשים. במהלך השירות התלוננתי על כאבי ראש חזקים מהרגיל עם הבזקי אור שמפריעים לי לראייה. לצערי במהלך בדיקת C.T וגם M.R.I גילו שיש לי גידול שפיר במוח בגודל 3 ס"מ. עברתי ניתוח שהסתבך ובמהלכו אושפזתי בשנית בגלל שחליתי בדלקת קרום המוח. סך כל ההליכים עברו חודשיים בהם סופחתי לר"מ 2. שלחו אותי לועדה רפואית ונתנו לי פטור זמני פרופיל 24 למשך 3 חודשים. כרגע אני מוזמנת לועדה נוספת לאבחון המצב. אני מרגישה שלא אוכל לעמוד בשירות, פיזית ונפשית. אך רוב הסיכויים שכן יגיסו אותי מחדש כיוון שאין לי בעיה פיזית עקב הניתוח (יש עיוות קטן במבט שמאלה, סחרחורות וחולשה לפעמים במאמץ), וגם נשארה לי שנה חובה לשירות + שנה נוספת קבע!! כיצד אוכל להימננע מלחזור לשירות? איך אשכנע את הרופא בועדה ואצליח להסביר שהמראה החיצוני שנראה "בריא" לא באמת כזה?

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

19:20, 21 בספטמבר 2014

שירה שלום - על מנת לסייע לך ולעזור אהיה חייב לעיין בחומר הרפואי המלא ולתת עצה רק לאחר מכן... לא אוכל לסייע בלעדי פגישה ובחינת עניינך הפרטני.

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...