• שלומי

נשלח ע"ישלומי 19:28, 19 באוקטובר 2014

שלום אני הייתי צריך להתגייס לפני שנתיים וחצי (בגיל 18 וחצי) ולא רציתי בזה ביום הגיוס שלי הכנתי תיק ודיברתי עם הרופא שאני צריך לדחות את הגיוס שלי כי אני צריך לעבור ניתוח באוזן על בעיות שמיעה והרופא אישר את זה לאחר שנה שלחו צו גיוס חדש ולא רציתי להתגייס עקב ירידה בשמיעה ולא רצו לתת לי פטור אני השתמטתי מהצבא בערך כ 7 חודשים ותפסו אותי משטרה כחולה לקחו אותי לכלא שפטו אותי ל 15 יום ושיצאתי אמרו לי להגיע לבקום אני הלכתי הביתה לא חזרתי ואני כבר חצי שנה בבית ואני לא יודע מה אני כי לא עברתי שרשרת חיול לא מדים לא כלום נתנו לי רק מספר אישי בכלא ואני כבר בגיל 21 ולא מתאים לי להתגייס בגיל כזה ויש לי ירידה בשמיעה והם לא מוכנים להביא פטור

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו8"ד עידן דביר,מנהל הפורום

07:34, 5 בנובמבר 2014

שלומי שלום,
    עליך לסדר ענייניך מול הצבא לאחר שתתייצב!
    כרגע הנך מוגדר כמי שנעדר מהשירות שלא ברשות וגורמי הצבא לא יבטלו מעמדך מבלי שתגיע ותתייצב להסדיר את מעמדך.

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...