בעיות עם ההורים וצבא - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • מתגייס

נשלח ע"ימתגייס 00:30, 24 בפברואר 2015

שלום, אני עתיד להתגייס בקרוב וההורים שלי זקוקים לי בבית עקב מצב בריאותי. הסברתי להוריי שביקשתי לשרת קרוב ולקבל תש אך אימי אומרת שאם לא אשרת קרוב היא תתאבד, האם כדאי להגיד זאת למשקית הת"ש או לחכות קודם לתשובתה? כבר הייתי אצלה כמה פעמים וסיפרתי על המצב אך לא הזכרתי התאבדות כדי שלא יהיו לזה השלכות כנגד הוריי? האם להזכיר את הנושא יכול לגרום לכך שיאשפזו את אימי בכפייה? אילו השלכות יש לעניין

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

18:04, 3 במרץ 2015

מתגייס שלום,

אני מציע שתפנה ותבקש שיחה פרטנית עם נציג הת"ש מלשכת הגיוס ותעלה זאת במסגרת שיחה ולא בבקשה בכתב.

נושא אובדני לכשעצמו לא בהכרח מוביל לאשפוז כפוי בכל פעם ופעם בו הוא עולה וזה נבחן סיטואציה... - בנתונים שהזכרת אינני יכול לענות אם בהכרח הדבר לא יוביל לנקיטת צעדים כלשהם כי לא מונחת בפניי התמונה העובדתית והרפואית המלאה לגבי מצב אמך.

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...