יציאה מהצבא עקב מצב רפואי ונפשי - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
 • כהן נופר

  נשלח ע"יכהן נופר 14:36, 2 באפריל 2015

  קוראים לי נופר ואני משרתת בבהד 6 .. מיועדת לקורס שבו אני לא רוצה .. היתי בממתינים חודש ושיבצו אותי לקורס . בעקבות זה המצב הרפואי שלי הדרדר אושפזתי פעמים במיון ירדתי עשר קילו בחודש וחצי . והתגיסתי כתת משקל .. נכנסתי לפסיכאטרית והבאתי תהמלצה שלה לקבן שטען ״ שאני יכולה להתאבד״ לך אין בעיה נפשית״ .. היתי נפקדת חמישה ימים נשפטתי וקיבלתי תנאי .. בהמשך שמו אותי בממתינים חזרה , והם התעקשו שאני יעשה תקורס שכבר התחיל . ואני סירבתי בעקבות זה ניסתי לפגוע בעצמי והתעלפתי . הופנתי למרפאה כשאני לבד מבלי שידאגו לי . לאחר שאמא שלי ידע שאני יעשה משהו לעצמי כשהיא מנסה לתפוס תמפ ותמפקדים ואפחד לא ענה וכשקרה המקרה הם הודיעו לה .. בהמשך נכנסתי לקבן שוב . אחרי שבאמת ניסתי לעשות משהו לעצמי ווהוא המשיך . מפה את לא תצאי ! כרגע אני לא יודעת מה לעשות כדי לצאת כתבתי מכתב ללשכת הרמטכל ואפילו לכובלים . אני רוצה למצוא תדרך לצאת !! כי המצב שלי מחמיר !! תודה ..

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

  עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

  11:51, 21 באפריל 2015

  נופר שלום רב,

  אציע לך להגיע לפגישה פרטנית כדי להבין את מצבך וכדי לעיין בחוות הדעת הרפואית עליה את מספרת... לאחר מכן נוכל להמליץ על דרך פעולה מתאימה עם ליווי של עורך דין או בלעדיו - לפי העניין ולפי ההתאמה למצבך הפרטני.


  בהצלחה!

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...