רוצה להוציא פטור קבוע ממילואים - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • ד.

נשלח ע"יד. 12:08, 6 בספטמבר 2015

רציתי לדעת מה הדרך הכי יעילה ומהירה להוציא פטור מילואים, שירתתי 3 שנים מלאות בתור בוחן תחמושת והשתחררתי בתור חייל מצטיין ארצי. לאחר השחרור התחילו לזמן אותי כל כמה חודשים למילואים, ויש לציין רק אותי. וזה לא מתאים לי כל שלושה חודשים להגיע למילואים, חוץ מזה מדובר בבסיס פתוח של ג'ובניקים ככה שהצבא לא יקרוס בלעדי. רציתי לדעת מה התהליך להוציא פטור קבוע?

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

15:25, 29 בספטמבר 2015

ככל והנך כשיר לשירות מילואים עליך לבצע חובה אזרחית זו על פי הוראות החוק. יחד עם זאת - הנך מוזמן לפנות ליחידתך ולבקש הקלות בתנאי המילואים מעת לעת.
    אם ישנן נסיבות פרטניות בגינן אינך יכול להגיע למילואים תוכל לפנות, לפי העניין, לגורמים צבאיים מתאימים ולבקש פטור כאמור.

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...