השתמטות מהצבא עקב בעיות רפואיות מגיל צעיר - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • סוניה

נשלח ע"יסוניה 12:15, 25 בדצמבר 2015

שלום, אני משתמטת מהצבא מחודש אוקטובר עקב בעיות רפואיות מגיל קטן אך הצבא רואה אותי ככשירה לגיוס עקב שאין לי הבחנה רפואית ברורה, לא נמצא עד היום מדוע יש לי אירועים נוירולוגית ועדיין היום אני נמצאת במעקב. וידוע לי שאם אני אתגייס יחזור לי הבעיות כי אסור לי חיים אגרסיבית אלא רגועים לא מתחים . טופלתי אצל עורך דין אמר לצאת על נפשי הייתי בנוסף אצל פסיכיאטר אשר כתב במכתבו שהוא ממליץ פרופיל 21. הצבא קיבלה את המכתבים שנשלחו אך אין התקדמות והמצב נתקע. לכן אם קיים רעיון להתקדמות או תהליך שצריך לעשות אשמח לשמוע לקבל עזרה.

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

15:29, 14 בינואר 2016

סוניה שלום - אני חושב שיהיה טוב שתגיעי לפגישה עימי עם המסמכים מהפסיכיאטר. נשמע לי תמוה שהמליצו לך פרופיל 21 ובכל זאת תאריך הגיוס שלך עדיין עומד בתוקפו ואת משתמטת.

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...