מחסן עץ - פורום תכנון ובניה

שאלה חדשה
  • רוני

נשלח ע"ירוני 18:48, 27 ביוני 2012

השכן התלונן למועצה לועדה לבניה על מחסן עץ שיש בו חבר של אבא שלי מחוסר דיור שלן במחסן להסיר ספק המחסן קיים 42 שנה סככה צמודה אליו 30 שנה לפני שנה התלנון בא פקח וירד מעניין התלונן שוב ניפח את העניין הוזמנתי לועדה העוד שם דיבר על היתר בנייה השאלה האם יתבעו אותי על מחסן מעומד 40 שנה האם ניתן לפתור ולהעזר בשרותי עו"ד בעניין זה

השב
  • 09:16, 4 ביולי 2012

עבירת בניה מתיישנת לאחר 5 שנים, אך ניתן להרוס את המחסן עפ"י הנחיית הלשכה המשפטית ולא ניתן להרשיע את הבונה בגין כך עקב התיישנות.
    כמו כן ניתן לנסות ולהסדיר את המחסן בהוצאת היתר בניה כדין.

תגובה
  • 15:50, 12 ביולי 2012

אני מדגיש זה מחסן עץ של פעם ואו זה היה פעם הקונטנרים מעץ של אז בשכונה יש כמה מחסנים כאילו בחצרות ....אבא שלי קנה מנהג משאית בשכונה שהיה לו הרבה מחסנים כנראה מהנמל אשדוד או או אח והניח אני מדגיש הניח בחצר אין יסודות בניה זה על בוקים ומאז הוא יובל שנים עומד האם הועדה והיועץ משפטי וכו יביאו את זה לפתחו של בית המשפט תביא את זה בפני לבית המשפט נכון להיום?
    אני אשאל בצורה אחרת נניח שאתה השופט ובא עו"ד הועדה ומעלה מתים מתוך האוב לפני בית המשפט מלפני 50 שנה 1960 מה אתה כשופט תתן הנחיה לכל התהליך או תוציא היתר זמני?

האם תתן תקדים להשאיר בניה חריגה זמנית או תחייב הריסה וכו מחסן עץ (האם לא תעביר את זה למלאי התקדימים שלך כשופט?) כגון היתר זמני היתתר בניה זמני לכשיבנו להרוס וכו??

זה נשמע שרירותי לאור מאות אלפי בניות של חצי מליון בדואים

תגובה

הפורום עוסק בשאלות בדבר הגשת בקשות להיתרי בניה, אישורים חורגים, סוגיות בדבר הופעות בועדות תכנון, תוספות לבתים, הגשת התנגדויות לתוספות בניה בבניינים, הריסת מבנים, הגשת ערעורים ונושאים נוספים.