פרגולה - פורום תכנון ובניה

שאלה חדשה
 • ינקי

  נשלח ע"יינקי 00:10, 23 בינואר 2013

  שלום, אנחנו גרים בישוב קהילתי . בנינו את ביתנו לפני 20 שנה 1992 לאחר שנתיים ב- 1994 הוספנו פרגולה מקורה, חניה , מחסן על גבי תוכנית שהוגשה לרשות ואושרה . וכמובן בהתאם לכך משלמים אנו ארנונה. לפני כמספר חודשים הגשנו תוכנית לבנית בריכה במגרש הבית , טרם אושרה התוכנית אשר בתם לב וללא ידע, הבריכה הובאה למגרש הוטמנה בחפירה שבוצעה מבעוד מועד, יצקנו בטון מסביב לכל הבית והבריכה ואז קיבלנו צו הפסקה מינהלי . העבודה הופסקה במיידית על ידנו בגין הצו שקבלנו והבענו נכונות לתקן את כל ההליך שבוצע הפוך על ידי כך שיועברו דרישות, אבל כל פעם הועברו דרישות חדשות ונוספות , מה שהפריע לנו שלאחר שאושרה הפרגולה והחניה והמחסן בתוכנית לפני 20 שנה , פתאום מתברר שהבית והפרגולה חורגים מגבול בניה מותר ואני נדרשת להרוס את הפרגולה . האם זה חוקי ? האם ניתן להתנות המשך טיפול בתיק בבקשה לקבלת היתר בניה לבניית בריכה עד שיתבצע הריסה של הפרגולה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

  עו"ד עמנואל סולומונוב,מנהל הפורום

  09:32, 28 בינואר 2013

  לא ניתן להשיב על השאלות שנשאלו מבלי שכל החומר נבדק על ידי, לרבות בקשות לקבלת היתרי בניה לפרגולה, חניה ומחסן, תכנית המיתאר שחלה במקרקעין, הבקשה הנוכחית והדרישות של הועדה.

  תגובה

הפורום עוסק בשאלות בדבר הגשת בקשות להיתרי בניה, אישורים חורגים, סוגיות בדבר הופעות בועדות תכנון, תוספות לבתים, הגשת התנגדויות לתוספות בניה בבניינים, הריסת מבנים, הגשת ערעורים ונושאים נוספים.