• 30 באוקטובר 2013

ערעור על ועדת ערר מחוזית למי מגישים ותוך כמה זמן

ועדת ערר מחוזית ת"א, גדרון, מחק ערר רק עקב איחור של כחודש וחצי בהגשת הערר והגשתי בקשה למתן ארכה, ביחד עם הערר למי אני פונה ותוך כמה זמן??

הגשתי התנגדות שהתקבלה לועדה מקומית, אולם הועדה לא פירטה כיצד החלטותיה ייושמו בשטח וכיצד לא תהיה פגיעה בזכויות בניה עתידיות והיה לי ברור שאין מדובר בהחלטה סופית.

התכנית שהוגשה נוגדת את התב"ע. ויגרם לי המתנגדת נזק נוראי ויש סיכויים גדולים שהערעור יתקבל אולם יו"ר הועדה גדרון דחה את הבקשה למתן ארכה של כחודש וחצי כאשר חצי חודש אוגוסט משרדי מינהל ההנדסה היו סגורים בין ה-15/7/ עד ל-1/8 ולאחר מכן היו החגים שזה עוד 20 יום שבהם היו פגרות וכאלה, בבתי משפט הרי יש פגרה בין ה-15/7/ ועד 1/9.

שאלותי:

שאלה ראשונה למי אני מערערת על החלטת ועדת ערר למחוק את הערר עקב אחור בהגשה?
    להלן שאלות קשורות נוספות:
    האם רשאית לפנות לועדה מקומית בבקשה שתנמק ותפרט את החלטתה ותסביר כיצד החלטותיה ייושמו בשטח. ולהסביר שוב שזה נוגד את התב"ע האם אני שאינני עורכת דין ולא ארכיטקטית יכולה להפגש עם המהנדסת לשאול אותה ולראות אם הצד השני הגיש תיקונים או תכניות חדשות אני הייתי סבורה שעליו להגיש תכניות חדשות על פי החלטות הועדה, אולם לא הוגשו מה שברור שהוא חייב להגיש תיקונים. אולם לא הגיש

למי פונים בהגשת ערעור על ועדת ערר ותוך כמה זמן? אנא דחוף

30 באוקטובר 2013
  • 17 בנובמבר 2013

הי שולי,

אשמח לקבל עותק מההחלטה של גידרון. במקרה שלנו, גידרון אישר לשכנינו להגיש ערר באיחור של שנה וחצי ,על היתר שלהם, בניגוד לכל ההלכות הקודמות שלו.

חשוב לי מאוד לראות את ההחלטה הזו.

בברכה,

לייזה

17 בנובמבר 2013
  • 12 בנובמבר 2013

שולי שלום,

עליך להגיש עתירה מנהלית לביהמ"ש לעניינים מנהליים וזאת בתוך 45 יום
    ממועד ההחלטה.

12 בנובמבר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?